Menüü
 
Teavitused

Kohtumiseni järgmisel aastal!

Töö- ja karjäärimess 2024

Eesti Töötukassa virtuaalne mess avab Sinu ekraanil mitmekülgse töö- ja haridusmaailma! 16.-19. aprill  saad messilehel tutvuda tööandjatega ja valida tööpakkumiste vahel, avastada haridusasutusi ning põnevaid erialasid.

Et teha paremaid karjäärivalikuid, osale veebitöötubades, aruta oma tulevikuplaane karjäärinõustajaga, viimistle kandideerimisdokumente ning harjuta eesolevaks töö- või koolivestluseks.

Tasuta virtuaalsele messile on oodatud huvilised igas vanuses ning asukohast sõltumata.

Osale nutikalt ja kodust lahkumata!

Eksponente
121
Külastusi
242 165

Virtuaalne Töö- ja karjäärimess on selleks korraks lõppenud.

Aitäh kõigile messi külastajatele ja koostööpartneritele. Messilehel olev info jääb veel mõneks ajaks tutvumiseks.

Korduma kippuvad küsimused

Kus mess toimub?

Töö- ja karjäärimess toimub täies mahus veebis siinsamas veebilehel ning seetõttu saad messilt osa võtta endale sobivas asukohas. Tööandjate ja koolide virtuaalsed messiboksid ootavad Sinu külastamist olenemata kellaajast. Virtuaalmessil pakutavad teenused toimuvad tööpäeva sees.

Kas messil osalemiseks pean registreeruma?

Ei, messil osalemiseks ei ole vaja registreeruda ning kogu messi tegevused on tasuta kõigile soovijatele. Registreeruda tuleb ainult seoses piiratud kohtade arvuga järgmistele tegevustele:

  • töötubades osalemine;
  • karjäärinõustamine;
  • koolivestluseks või tööintervjuuks valmistumine;
  • kandideerimisdokumentide kohandamine.
Kas töötube salvestatakse?

Ei, töötube ei salvestata ning neid ei saa hiljem järele vaadata. Kui soovid osaleda töötoas, mis Sulle huvi pakub, pead kindlasti sinna eelnevalt registreeruma. Registreerumine algab 09. aprillil ning kohtade arv on piiratud.

Kuidas saan osaleda töötoas või kohtuda karjäärispetsialistiga?

Kui soovid osaleda, siis pead kindlasti eelnevalt endale aja broneerima. Seda saad mugavalt teha vastava teenuse juures siin veebilehel alates 9. aprillist. Registreerumist kinnitab automaatne teavitus Sinu e-posti aadressile. Kasutame veebikohtumiseks Microsoft Teams keskkonda ning oluline on kaamera ja mikrofoni olemasolu. Karjäärinõustamisel saad osaleda soovi korral ka telefoni kaudu.

Millal saan tutvuda tööpakkumistega?

Tööpakkumised avame messi esimesel päeval ehk 16. aprillil. Tööpakkumisi on üle Eesti ning tööandjatega saad ühendust võtta siin samas veebilehel.

Milliste koolidega saan messil tutvuda?

Messil tutvustavad oma võimalusi Eesti kutseõppeasutused ja kõrgkoolid ning nendega saad tutvuda alates 16.aprillist.

Kuidas võtan ühendust tööandjatega?

Paljudele tööandjatele saad saata oma kandideerimisavalduse ja dokumendid siin samal messilehel. Kui leiad sobiva töökuulutuse, siis vaata, kas selle all on kohe täidetav vorm. Osad tööandjad aga eelistavad, et saadaksid kõik vajaliku e-kirja teel.

2023.a. osalejate tagasiside

"Mu hinnang on 5+ (tähendab 6), sest virtuaalmess andis võimaluse liituda konverentsidega otse eetris ja sellepärast ei pidanud astuda majast väljas, ja kuskile sõida, et pigem kõik vajalik info jõudis just seal, kus olin mina, see on suur pluss."

"Vägagi uudne ning lihtne kogemus saada ligipääs aktuaalsele töö- ning teadusmaailma elule. Sain nõustamisel palju abi."

"Mitu head mõtet sain ka töövestluse konsultatsioonilt. Kindlasti kasutan võimalust lasta enesetutvustus ja CV spetsialistidel üle vaadata. Suur tänu!"

Lisainformatsioon

Igapäevaselt karjäärialast infot ja ideid pakub Eesti Töötukassa karjääriveeb minukarjäär.ee
 

Küsi siit

külastust viimase tunni jooksul

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid, et analüüsida ja aidata parandada kasutajakogemust.
Küpsiste andmeid töötleb ainult Töötukassa ja kasutatav veebimajutusplatvorm.