Menüü
 
Teavitused

Valmistu tööintervjuuks

Valmistu karjäärispetsialistiga
Valmistu tehisintellekti abiga

Saa kasulikke soovitusi ja tagasisidet karjäärispetsialistilt!

Kuidas ennast tutvustada tööintervjuul? Millised on tööintervjuul esitatavad küsimused? Mida peaksin ise küsima? 45 minutit kestvas veebikohtumisel saad kõigile nendele küsimustele vastused. Meie karjäärispetsialistiga saad turvaliselt veebi teel harjutada kandideerimisvestluse protsessi. Vestluse lõppedes annab ta Sulle tagasisidet, millele võiksid tähelepanu pöörata ning soovitusi, et saaksid järgmisel tööintervjuul särada! Harjutamise tulemusena 

  • väheneb vestlustega kaasnev stress;
  • tead, mida kandideerimisvestlus endast kujutab ja milliseid küsimusi võidakse küsida;
  • avastad oma tugevused ja arenguvõimalused;
  • saad enesekindlust järgmiseks töövestluseks.

Kohtumine toimub veebis, Microsoft Teams keskkonnas ning oluline on kaamera ja mikrofoni olemasolu. Peale registreerumist saadame Sulle ka sellekohase teavituse e-posti aadressile. Registreeruda saad kuni tund aega enne teenuse algust.

Vaata eelnevalt videotest, kuidas liituda Teamsiga arvuti teel või nutiseadme vahendusel.

Kui Sa ei leia kalendrist sobivat aega karjäärispetsialistiga kohtumiseks, siis kirjuta oma soovist aadressile karjaar@tootukassa.ee ning leiame Sulle sobivaima aja peale messi. 
 

Millise esmamulje Sa tööandjale jätad?

Aina rohkem tööpakkujaid kasutavad täna lahendust, kus tööle kandideerijal tuleb endast salvestada video, kus ta vastab esitatud küsimustele. Seda nimetatakse asünkroonseks videointervjuuks. Selleks, et oleksid selliseks värbamisviisiks valmis, pakume Sulle unikaalset võimalust harjutada selliseks olukorraks.  

Videot saad salvestada kas telefoni- või arvutikaameraga ning oluline ei ole kellaaeg ega Sinu asukoht. Sinu salvestatud videot ei näe keegi teine peale Sinu. Lisaks harjutamisele on Sul ka ainulaadne võimalus saada video põhjal enda esmamulje osas tagasisidet tehisintellektilt. Sinu salvestatud video põhjal analüüsib tehisintellekt milliseid iseloomujooni, hetkeemotsioone ning sõnakasutust Sinu juures märgata on. Tagasiside saadetakse Sulle automaatselt paari minuti jooksul peale video salvestamist. Selleks tuleb Sul sisestada e-posti aadress. 

iVCV on Eestis loodud ettevõte, kelle loodud tehisintellekt tugineb põhjalikele uuringuandmetele ning on tõenduspõhine. Lisateavet iVCV  ja nende privaatsuspoliitika kohta leiad iVCV kodulehelt.

Vajuta pildile, et alustada salvestamist

Klientide tagasiside teenusele

"Sain palju uut infot kuidas tööintervjuul osaleda ja samuti milliseid küsimusi tööandjale võiks esitada."

"Meeldis see, et ametnik on proff ja oskab soovitud eriala spetsiifikat hinnata. Tõi välja minu omadused, mis aitavad tööle kandideerida. Oskab julgustada ja hirme maha võtta. Sain kaasa küsimustiku, millele enne töövestlust mõelda."

"Meeldis konsultant ja see, mis muudatusi ta soovitas teha. Soovitused olid põhjendatud ja kasulikud."

Lisainformatsioon

Igapäevaselt karjäärialast infot ja ideid pakub Eesti Töötukassa karjääriveeb minukarjäär.ee
 

Küsi siit

külastust viimase tunni jooksul

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid, et analüüsida ja aidata parandada kasutajakogemust.
Küpsiste andmeid töötleb ainult Töötukassa ja kasutatav veebimajutusplatvorm.