Menüü
 
Teavitused
  • Valmistu kooli kandideerimisvestluseks

Valmistu kooli kandideerimisvestluseks

Valmistu karjäärispetsialistiga
Valmistu tehinsintellektiga

Saa kasulikke soovitusi ja tagasisidet karjäärispetsialistilt!

Kuidas ennast tutvustada kooli vastuvõtukomisjonile? Milliseid küsimusi võidakse vestlusel küsida? Mida peaksin ise küsima? 45 minutit kestvas veebikohtumisel saad kõigile nendele küsimustele vastused. Meie karjäärispetsialistiga saad turvaliselt veebi teel harjutada kandideerimisvestluse protsessi. Vestluse lõppedes annab ta Sulle tagasisidet, millele võiksid tähelepanu pöörata ning annab samuti soovitusi, et saaksid olla silmapaistev teiste kandidaatide kõrval! Harjutamise tulemusena 

  • väheneb vestlustega kaasnev stress;
  • tead, mida kandideerimisvestlus endast kujutab ja milliseid küsimusi võidakse küsida;
  • avastad oma tugevused ja arenguvõimalused;
  • saad enesekindlust koolivestluseks.

Osalemiseks vali allpool olevast kalenderist endale sobiv aeg. Kohtumine toimub veebis, Microsoft Teams keskkonnas ning oluline on kaamera ja mikrofoni olemasolu. Peale registreerumist saadame Sulle ka sellekohase teavituse e-posti aadressile. Registreeruda saad kuni tund aega enne teenuse algust.

Vaata eelnevalt videotest, kuid liituda Teamsiga arvuti teel või nutiseadme vahendusel


Kui Sa ei leia kalendrist sobivat aega karjäärispetsialistiga kohtumiseks, siis kirjuta oma soovist aadressile karjaar@tootukassa.ee ning leiame Sulle sobivaima aja peale messi.

Vasta kolmele kõige levinumale küsimusele, mida küsitakse sisseastumisvestlusel ja saa tehtud video põhjal tehisintellektilt tagasisidet enda esmamulje osas. Sinu salvestatud video põhjal analüüsib tehisintellekt milliseid iseloomujooni, hetkeemotsioone ning sõnakasutust Sinu juures märgata on. Tagasiside saadetakse Sulle automaatselt paari minuti jooksul peale video salvestamist. Selleks tuleb Sul sisestada e-posti aadress. Pea meeles, et tehisintellekt kogub andmeid ainult Sinu edastatud video põhjal ning tagasiside sõltub sellest, kuidas Sa videos käitud. See võib erineda Sinu tavapärasest käitumisest. 

Videot saad salvestada kas telefoni- või arvutikaameraga ning oluline ei ole kellaaeg ega Sinu asukoht. Sinu salvestatud videot ei näe keegi teine peale Sinu. 

iVCV on Eestis loodud ettevõte, kelle loodud tehisintellekt tugineb põhjalikele uuringuandmetele ning on tõenduspõhine. Lisateavet iVCV  ja nende privaatsuspoliitika kohta leiad iVCV kodulehelt.


Vajuta pildile, et alustada salvestamist 

Klientide tagasiside teenusele

"Meeldis konsultant ja see, mis muudatusi ta soovitas teha. Soovitused olid põhjendatud ja kasulikud."

"Mulle meeldis kõik, abivalmidus oli perfektne. Isegi kui see on töötajate töö, tundus mulle tõesti, et nad tahtsid mind aidata täiest südamest."

"Mulle meeldis, et nad ei andnud kogu teavet korraga, vaid mõõdukalt ja arusaadavalt. Aitäh."

Lisainformatsioon

Igapäevaselt haridusalast infot ja ideid pakub Eesti Töötukassa karjääriveeb minukarjäär.ee
 

Küsi siit
Käesolev veebileht kasutab küpsiseid, et analüüsida ja aidata parandada kasutajakogemust.
Küpsiste andmeid töötleb ainult Töötukassa ja kasutatav veebimajutusplatvorm.