Menüü
 
Teavitused
Töövari
Praktika

Estkeer pakub koduteenuseid eakatele ja erivajadustega inimestele, aidates neil pikemalt oma kodus elada. Pakume teenuseid terviklahendusena, see tähendab, et abivajaja saab kogu vajaliku ühest kohast. Isikuhooldusest kuni kodu koristamiseni. Lisaks abistame saatmisel väljaspool kodu. Oleme 6-aasta jooksul loonud mitmekülgse teenustevaliku, mida aastate jooksul täiendanud.

Estkeer tegeleb usinalt ka heategevuse ning ennetus- ja teavitustööga. Hiljuti valmisid omastehoolduse õppekaardid, mis aitavad tõsta teadlikkust elukaare teisest poolest ja abivajadusega seotud teemadel, seda nii noortel, omastehooldajatel kui ka oma valdkonna spetsialistidel.

Ootame Sind, hea töö- või praktikakoha otsija, tutvuma Estkeeri tööpakkumistega! Otsime oma meeskonda kodushooldajaid nii Tartus kui Tallinnas, hooldamisega seotud praktikakohti pakume Tartus. Praktikakoha soovi saate edastada meile e-posti teel info@estkeer.ee. Praktikandid on jaganud oma lugu Estkeeri kodulehe blogis ja YouTube keskkonnas TerviseTasku podcastis

Kodushooldaja on tänuväärne amet, mis sobib aktiivset ja liikuvat eluviisi armastavale inimesele. See töökoht on just Sulle, kui oled empaatiline, positiivne ja teeme-ära!-suhtumisega. Sind ei heiduta keerulised olukorrad ning Sa tead, et igale probleemile leiab lahenduse!

Miks valida oma uueks töökohaks Estkeer? Ainuüksi juba meeskonna pärast! Seltskond on meil lahe ja ühtne - estkeerlased, nagu me endid ühise nimetajana nimetame! Kõik panustavad ja tulevad üksteisele appi olenemata ametikohast. Teeme ühisüritusi, osaleme koolitustel (lühiklippidena nähtavad ka YouTube Estkeeri kanalil) ja heategevuslikel üritustel.

Kindlasti tasub tutvuda ka Estkeeri blogiga, milles kajastame oma tegemisi ja suur roll on neis ka meie töötajatel, kellega koostöös need lood valmivad. Meil on oma podcast TerviseTasku, milles kajastame sotsiaa-, tervishoiu- ja haridussüsteemi kuuluvaid teemasid. Kõik see toob tööpäevadesse juurde kuhjaga positiivsust ja põnevust.

Kodushooldaja amet annab Sulle elulised teadmised teise inimese hooldamisest, seadustest ja meditsiinist, mis on meile kõigile vajalikud just oma enda lähedasi silmas pidades. Kindlasti ei hakka sellel töökohal igav, sest iga päev toob midagi uut ja põnevat, boonusena jagavad meie eakad kliendid väärt elutarkust ja teadmisi!

Külastusi
3 183
Pakkumisi
2

Estkeeri koduteenuste raames saad rakendada oma isiklikke tugevusi, oskusi ja hobisid: juuste lõikamine, söögi tegemine, massaaž, pediküür/ maniküür, aia kujundus ja hooldus, hauaplatsi hooldamine, käsitöö, lilleseadmine jm. Vaata lähemalt - Estkeeri teenused.

327 päeva jäänud
Avamine: 15. April
Töö- ja karjäärimess 2024
 

Küsi rohkem

 

Lisainformatsioon

Estkeeri oleme koondanud kõik olulisemad omaste- ja koduhooldusega seotud valdkonnad, et vältida abivajaja aja ja ressursi kulu erinevate asutuste külastamise ja lahenduste otsimise osas. Tule meie tiimi ja anname koos inimestele võimaluse pikemalt oma kodus elada! www.estkeer.ee

külastust viimase tunni jooksul

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid, et analüüsida ja aidata parandada kasutajakogemust.
Küpsiste andmeid töötleb ainult Töötukassa ja kasutatav veebimajutusplatvorm.