Menüü
 
Teavitused

FLIR Systems Estonia OÜ infrapunakaamerate tootja Tallinnas, aastast 2007.

Kuulume USA ettevõttete gruppi Teledyne Technologies, Inc., mis on 15 000 töötajaga seiretehnoloogiad arendav firma. FLIR brändi all oleme keskendunud infrapuna tehnoloogiatele.  Meie tooted kasutatakse inimeste päästmisel, õigusrikkumiste tuvastamisel, energia säästmiseks, ohutuks navigeerimiseks, ülemaailmse julgeoleku tagamisel, keskkonna kaitsel, www.flir.com.

Teledyne FLIR-i Tallinna tehases töötab 158 inimest. Infrapunaseire kasutusalad täienevad pidevalt ja meie tehas on igal tegevusaastal kasvanud. Tootmisliinid on kahes vahetuses, neil töötavad SMT liini operaatorid ja koosteoperaatorid. Valmistame lõpptoote otse kliendile ja meil on ootused eelneva kvalifikatsiooni osas kõigile kandidaatidele, oma spetsiifika aga õpetame uutele töötajatele selgeks. Peale tootmistöötajate on meil tööl laooperaatorid, kvaliteedikontrolörid, elektroonikainsenerid, tootmisinsenerid, hooldustehnikud, veaotsijad, ostu- ja logistika spetsialistid, müügijärgse toe tehnikud.

Hea pädevuse või juhivõimete korral eelistame oma töötajate edutamist väljast värbamisele. Toodete väljatöötlus ei ole Eestis, kuid just seetõttu on meil palju rahvusvahelist suhtlemist ja võimalust õppida teiste riikide spetsialistidelt. Korraldame üritusi, kus kogu kollektiiv kokku saab ja enamus neist on need töötajatele tasuta. Toetame ka tiimiüritusi ja sportimist.

Ettevõte sai tunnustuse EAS 2023 aasta parimate ettevõtete konkursil - auhind  "Välisinvestor 2023".

Külastusi
4 717
327 päeva jäänud
Avamine: 15. April
Töö- ja karjäärimess 2024
 

Küsi rohkem

 

Kontaktid

FLIR Systems Estonia OÜ

Osmussaare 1, Tallinn

Lisainformatsioon

We don’t just come to work every day. We come to make a difference every day. We have the privilege of helping to save lives and livelihoods 

Lähemalt meist www.flir.com.

Karjäärileht: https://www.flir.eu/about/careers/

külastust viimase tunni jooksul

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid, et analüüsida ja aidata parandada kasutajakogemust.
Küpsiste andmeid töötleb ainult Töötukassa ja kasutatav veebimajutusplatvorm.