Menüü
 
Teavitused

Kui Sa kaalud välismaale tööle minekut, kuid vajaksid nõu kuidas seda teha, millest alustada ning kuidas sobivaid tööpakkumisi leida, siis aitab Sind EURES (European Employment Service)

Leia töökoht Euroopas - praegu ootab Sind üle 4 miljoni töökoha

Tööpakkumised ning informatsiooni EURES võrgustiku teenuste kohta leiad rahvusvahelisest EURES portaalist eures.europa.eu.

Välisriiki tööle asumisega seotud kasulikku infot leiad Eesti EURES veebilehel eures.ee. Külasta ka üleeuroopalist virtuaalmessi platvormi www.europeanjobdays.eu, kus saad tutvuda tööpakkumistega erinevates riikides.

EURES on üleeuroopaline töövahendusvõrgustik, mis jagab informatsiooni teistes Euroopa riikides elamise ja töötamise võimaluste kohta. EURES toetab töötajate vaba liikumist Euroopa Liidu (EL) ja Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) riikides ja Šveitsis, kokku 31 riigis.

Külastusi
4 015
Pakkumisi
50

NB! Kui Sul tekib küsimusi Euroopa Liidus töötamise osas, siis võta meiega julgelt ühendust. Broneeri sobiv aeg nõustamiseks e-töötukassas.

Oma küsimused saad kirja panna ka meili teel ja saata eures@tootukassa.ee.

327 päeva jäänud
Avamine: 15. April
Töö- ja karjäärimess 2024
 

Küsi rohkem

 

Lisainformatsioon

TMS on Euroopa Liidu tööalast liikuvust toetav programm, mis on mõeldud tööotsijatele alates 18 eluaastast (k.a), et aidata neil leida sobiv töökoht väljaspool oma elukohariiki (Euroopa Liidus, Norras või Islandil). Programm pakub nõustamist ja finantstuge. Samuti toetab programm tööandjaid, kes neid tööotsijaid värvata soovivad. Programm pakub nõustamisteenuseid koos finantstoega. Rohkem infot TMS toetusest tööotsijatele leiad siit. Infot toetusest tööandjatele leiad siit.

külastust viimase tunni jooksul

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid, et analüüsida ja aidata parandada kasutajakogemust.
Küpsiste andmeid töötleb ainult Töötukassa ja kasutatav veebimajutusplatvorm.