Menüü
 
Teavitused
Töövari
Praktika

 Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla on Virumaa suurim tervishoiuasutus. Keskhaigla otseses vastutuspiirkonnas on  enam kui 100,000 elanikku, keskhaiglas on enam kui 1300 töötajat, neist 220 arsti.

Meie missiooniks on pakkuda patsiendikeskset tõenduspõhist kaasaaegset tervishoiuteenust kogu inimese elukaare vältel, toetades elukvaliteeti ning väärtustades elukeskkonda Ida-Virumaal.

Meie visioon - oleme tegevuspiirkonnas vastutav tervishoiuteenuse osutaja. 

Meie põhiväärtused - usaldusväärsus, inimlikkus, tegusus.

SA Ida-Viru Keskhaigla pakub oma töötajatele stabiilsust ja kindlustunnet, erinevaid koolitusi ja enesearendamise võimalusi. Samuti pakume kaasaegset ja pidevalt uuenevat töökeskkonda ja kollektiivlepingust tulenevaid soodustusi. Uutele töötajatele on tagatud tugi sisseelamisel nii koolituste kui ka keskhaigla tööd tutvustavate materjalide kaudu. Suureks abiks uuele töötajale on kolleegid, vahetu juht ja personaliosakonna töötajad.

Keskhaigla olulisem vara on siin töötavad inimesed. SA Ida-Viru Keskhaiglas töötab palju toredaid arste, õdesid, hooldajaid ja mittemeditsiinilise erialade esindajaid, kuid meil on alati olemas ruumi uutele töökaaslastele. Otsime oma meeskonda kvalifitseeritud ja motiveeritud inimesi, kes aitavad keskhaiglal oma missiooni ellu viia.

Tutvu Ida-Viru Keskhaigla aktiivsete tööpakkumistega siin

327 päeva jäänud
Avamine: 15. April
Töö- ja karjäärimess 2024
 

Küsi rohkem

 

külastust viimase tunni jooksul

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid, et analüüsida ja aidata parandada kasutajakogemust.
Küpsiste andmeid töötleb ainult Töötukassa ja kasutatav veebimajutusplatvorm.