Menüü
 
Teavitused

Tööintervjuu tehisintellektiga

Millise esmamulje Sa tööandjale jätad?

Aina rohkem tööpakkujaid kasutavad täna lahendust, kus tööle kandideerijal tuleb endast salvestada video, kus ta vastab esitatud küsimustele. Seda nimetatakse asünkroonseks videointervjuuks. Selleks, et oleksid selliseks värbamisviisiks valmis, pakume Sulle unikaalset võimalust harjutada selliseks olukorraks.  

Videot saad salvestada kas telefoni- või arvutikaameraga ning oluline ei ole kellaaeg ega Sinu asukoht. Sinu salvestatud videot ei näe keegi teine peale Sinu. Lisaks harjutamisele on Sul ka ainulaadne võimalus saada video põhjal enda esmamulje osas tagasisidet tehisintellektilt. Sinu salvestatud video põhjal analüüsib tehisintellekt milliseid iseloomujooni, hetkeemotsioone ning sõnakasutust Sinu juures märgata on. Tagasiside saadetakse Sulle automaatselt paari minuti jooksul peale video salvestamist. Selleks tuleb Sul sisestada e-posti aadress. 

iVCV on Eestis loodud ettevõte, kelle loodud tehisintellekt tugineb põhjalikele uuringuandmetele ning on tõenduspõhine. Lisateavet iVCV  ja nende privaatsuspoliitika kohta leiad iVCV kodulehelt.

Vajuta pildile, et alustada salvestamist

Lisainformatsioon

Igapäevaselt karjäärialast infot ja ideid pakub Eesti Töötukassa karjääriveeb minukarjäär.ee
 

Küsi siit

külastust viimase tunni jooksul

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid, et analüüsida ja aidata parandada kasutajakogemust.
Küpsiste andmeid töötleb ainult Töötukassa ja kasutatav veebimajutusplatvorm.